InAIRcom Logo
16885
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16885,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 
Date
Category
CI, Logo
About This Project

Dostali jsme důvěru a zvláštní příležitost, pracovat pro nově vzniklou společnost úplně od začátku. Tím úplně prvním krokem bylo formulování jejího názvu, který měl jednoznačně odkazovat na odvětví výroby, úpravy, rozvodů a použití stlačeného vzduchu. Z cca padesáti textových variant nakonec zvítězilo spojení výrazů IN, AIR a COM.
Následně jsme měli za úkol vytvořit logo, které bude jednoduché, přehledné a s jasnou linkou, která propojí logo s technickým odvětvím.
To vše se podařilo díky tučnému řezu použitého bezpatkového písma s částečně geometrickou kresbou, použitými barvami, které jednak naznačují propojení se vzduchem a jednak odlišují od ostatních firem působících v oblasti stlačeného vzduchu a také doplňujícím prvkem, který odkazuje na technický symbol kompresoru.