O nás
15304
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15304,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 
JSME KREATIVNÍ
KOMUNIKAČNÍ AGENTURA
A Vy? Víte přesně, co a jak chcete komunikovat anebo ne a nechcete udělat nesprávný krok?
Ať tak nebo tak, tím správným krokem je návštěva u nás.
Úvodní rozhovor
Připravíme vám kávu nebo čaj, něco k zakousnutí a v klidu a pohodě si popovídáme. Nejprve chvíli o nás a pak už jen o vás a vašich cílech… Dáme dohromady všechny dostupné informace, stanovíme základní otázky a potřeby a nastíníme kontext, ve kterém se budeme při jejich naplňování pohybovat. Potom se na chvíli rozloučíme, vy si dělejte co chcete a my se pustíme do práce.
Tvorba komunikačního konceptu
Teď si uvaříme kávu my a budeme intenzivně vymýšlet, zjišťovat, prověřovat, hledat a skicovat, dokud nevytvoříme solidní komunikační koncept, který bude vyhovovat všem kritériím a zadáním. A ten vám představíme.
Práce na vizuální stránce
Po společném doladění konceptu začneme pracovat na vizuální stránce komunikace a po všech korekturách připravíme finální motiv. Z něj pak vyjdou i všechny další formáty komunikace.
Kampaň/realizace
Realizace konceptu a jeho vizuální podoby je poslední fází celého procesu, ať je jeho výstupem jen jedna reklamní plocha, tištěné dokumenty, rozhlasové a televizní spoty či ucelená komunikační kampaň celostátního rozsahu.
…a viditelné, slyšitelné a hmatatelné výsledky celého procesu jsou: loga, billboardy, webové bannery, prospekty, mostní panely, štítové plochy, reklama v MHD, navigační systémy, velkoformátové tisky, polepy dopravních prostředků, hlavičkové papíry, vizitky, navštívenky, ofsetové tisky, katalogy, novoročenky, reklamní předměty, propisky, razítka, magnetky, vlajky, outbannery, štítky, etikety, radiová reklama, maloformátové tisky, rádiové spoty, televizní reklama, televizní spoty, online reklama, bigboardy, animace, led obrazovky, reklamní lavičky, grafika, eventy, výroční zprávy orientační systémy, jmenovky, roll-upy, po-up steny, vlajky, časopisy, katalogy, brožury, letáky, plakáty, polepy stěn, reklamní malby, interiérové dekorace, obrazy, obálky, štočky, raznice, výsekové formy, flexotisk, digitální tisk, řezaná grafika, tvarový ořez materiálů, deskové poutače, kašírování sasmolepicích folií…